Wakacje 2015 – ZAPISY

UWAGA! NIE PRZYJMUJEMY JUŻ ZAPISÓW NA OBOZY!

Jak wygląda procedura rejestracji i zawarcia umowy?

  1. Pobierz formularz na dysk, wypełnij go i zapisz.
  2. Prześlij wypełniony formularz na adres email wakacje@reakcja.net
  3. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w ciągu dwóch dni by zweryfikować Twoją rejestrację. Odpowiemy na ewentualne pytania.
  4. Otrzymasz oficjalne potwierdzenie drogą mailową wraz z danymi do przelewu.
  5. Przygotujemy wymagane dokumenty (m.in. umowę i kartę kolonijną dla Twojego dziecka) i w ciągu 14 dni prześlemy je Tobie pocztą wraz z opłaconą kopertą zwrotną.
  6. Dokonasz wpłaty zaliczki, odeślesz podpisane dokumenty i to wszystko!

2015-04-20_225037

Jeśli formularz nie pobiera się automatycznie na dysk, a otwiera się w oknie/karcie przeglądarki możesz pobrać formularz ręcznie korzystając z menu, które pojawi się, gdy najedziesz kursorem w dolny prawy obszar otwartego okna. Powiększ obrazek po prawej by zobaczyć w którym miejscu znajdziesz przycisk zapisz plik. Został oznaczony czerwonym kwadratem.

WAŻNE! By zapewnić prawidłowe działanie formularza zachęcamy do skorzystania z najnowszej wersji oprogramowania Adobe, którą można bezpiecznie i bezpłatnie pobrać na stronie producenta (link).

W przypadku pytań lub trudności w przesłaniu formularza prosimy o kontakt mailowy pod adresem wakacje@reakcja.net lub telefoniczny pod numerem 724 417 349 (pon-pt, 9.00-19.00).

Młodzieżowy Obóz Psychologiczny (strona informacyjna)

Obóz młodzieżowy 3, 2, 1… AKCJA! (strona informacyjna)